شرکت بازرگانی پوشاک بچگانه آراد شما را به خرید بهترین محصولات پوشاک بچگانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز شلوار دخترانه جین در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شلوار دخترانه جینچه عاملی بر قیمت شلوار دخترانه جین موثر است

شلوار دخترانه جین امروزه دارای طرح های بسیار متعددی مز باشد که هر کدام از طرح ها نوع دوخت و قیمت متفاوتی را دارا هستند. قیمت روز شلوار دخترانه جین در بازار در طول سال دچار نوسان می گردد. قیمت شلوار کار شده دارای بیشترین قیمت در این رده می باشد‌. برای اطلاع از قیامت روز می توان با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید‌.

انواع شلوار دخترانه جین

شلوار های دخترانه امروز از تمامی جنس پارچه ها مانند دورس، کتان، جین و … تولید می شوند. هر کدام از جنس ها با توجه به طرح و مدل ارائه شده مناسب مکان پوشیدن برای مجلس و مکان خاصی است.

انواع شلوار دخترانه جین امروزه بیشتر از نوع گلدوزی شده و سنگ دوزی شده است که یک کار بسیار ظریف و شیک می باشد. خریداران این محصول عموما رنگ های فانتزی آن ها را مانند صورتی و یخی می پسندند که زیبایی دوچندانی را دارد. از این رو تولید کنندگان بیشتر به تولید لین طرح. رنگ می پردازند.

تولید شلوار جین با انواع طرح های به روز در سراسر کشور افزایش یافته است. به گونه ای که خریداران این محصول با مقایسه نمونه خارجی این شلوار به خرید مارک ایرانی با قیمت مناسب می پردازند.

امروزه شلوار های جین گیپور دار و سنگ شور شده نیز در بازار بسیار تقاضا دارند. این محصولات عموما از رده سنی پنج سال به بالا مورد استفاده قرار می گیرند. خریداران عمده این محصولات عموما می کوشند تمامی طرح های به روز و جدید آن ها را خریداری نمایند‌. خریدار باید هنگام تهیه علاوه بر توجه به کیفیت، تناسب مدل را برای موارد مصرف در نظر بگیرد.

چه عاملی بر قیمت شلوار دخترانه جین موثر است

طبق یک قاعده کلی کیفیت عموما تاثیر مستقیمی بر قیمت محصول می گذارد اما در رابطه با این محسوب می توان بررسی کرد که چه عواملی بر قیمت شلوار جین موثر است. لز مهم ترین دلیل می توان به خرج کار شلوار اشاره کرد. بیشتر شلوار های جین عموما دارای خرج کار گلدوزی، سنگ دوزی و یا سنگ شور شده هستند. مراحل تولید این محصول عموما زیاد بوده و علاوه بر وقت، هزینه بیشتری را نیز شامل می شود.

در لیست قیمت شلوار دخترانه عموما نوسان قیمتی با شدت بیشتری به چشم می خورد که می توان علت آن را نوسانات قیمت ارز دانست. شلوار وارداتی عموما به علت هزینه گمرک و همچنین کیفیت محصول عالی، در بازار داخلی با قیمت بیشتری از مارک ایرانی به فروس می رسد‌.

حامد فقیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت بازرگانی پوشاک بچگانه آراد شما را به خرید بهترین محصولات پوشاک بچگانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید